This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Чому наші клієнти обирають газобетон?

Декілька аргументів на користь газобетону:

  1. Надійність. Газоблок являється майже нестаріючим, практично вічним будматеріалом, який не піддається негативному впливу часу, а навпаки, з часом стає ще міцнішим. Він не гниє та за міцністю, з часом, прирівнюється до каменя. Завдяки підвищеній міцності на стиск газоблок дозволяє використовувати в будівництві вироби з меншою об’ємною вагою, що стає причиною значного збільшення термічного опору несучої конструкції побудованої з газоблоків.
  1. Теплота. Враховуючи велике значення термічного опору, газоблок здатний акумулювати теплову енергію, завдяки чому можна зекономити на опаленні на 20-30%.
  1. Мікроклімат. Газоблок добре втримує тепло в приміщенні в зимній період та прохолоду влітку. Він є вологостійким, що дозволяє регулювати вологість повітря в приміщенні шляхом поглинання або віддачі вологи та створити оптимальний мікроклімат в приміщенні.
  1. Швидкість монтажу. Пористіть, а отже і порівняно невелика вага газоблоків, великі геометричні розміри в порівнянні з цеглою дозволяють значно пришвидшити та полегшити процес кладки. Є легкий в обробці, оскільки можна легко нарізати канали для електропроводки та іншого. Має точні геометричні розміри.
  1. Звукоізоляція. Завдяки пористості газоблоки володіють високою здатністю поглинання звукових хвиль, що дозволяє забезпечити в приміщенні необхідні норми звукоізоляції.
  1. Екологічність. В роки експлуатації газоблоки не виділяють шкідливих речовин та по своїй екологічності поступаються хіба що дереву. Для порівняння: коефіцієнт екологічності газоблоків – 2; деревини – 1; цегли – 10; керамзитоблоків – 20.
  1. Краса. Завдяки своїй легкості в обробці газоблок дозволяє будівництво різних форм кутів, арок, пірамід, що додасть Вашій будівлі неповторну архітектуру.
  1. Економічність. Завдяки високій геометричній точності стає можливою кладка блоків на клей, що унеможливлює появу в стіні «містків холоду». Підраховано, що на 1 кубічний метр блоків йде близько одного мішка клею (20 кг). Значно зменшуєть товщина зовнішньої та внутрішньої штукатурок. Менша вага газоблоків дозволя значно зекономити на фундаментальній конструкції.
  1. Пожежна безпека. Оскільки газоблоки відповідають першому ступеню вогнестійкості, вони перешкоджають поширенню пожежі, що затверджене відповідними випробуваннями. Під час інтенсивної дії теплоти газоблок не розщепляється, не лопається і не вибухає. Для порівняння: газобетон товщиною 150 мм захищає від пожежі протягом 4 годин інтенсивної пожежі.
  1.  Транспортування. Гармонійне співвідношення ваги, об’єму і упаковки газоблоків сприяють зручності при транспортуванні матеріалу. Це дозволяє оптимально використовувати потужності як автомобільного,так і залізничного та інших видів транспорту. Актуальні ціни на газоблок в місті Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ дивіться в відповідному розділі