This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Пінопласт ТМ "Ферозіт" за вигідною ціною в Львові. Доставка по Львову та області безкоштовна!

Продукція відомої торгової марки “Ферозіт” - це високоякісні та визнані матеріали для  утеплення фасадів і будинків, штукатурні суміші, матеріали для підлоги, фарби і готові композиції, шпаклівки. 

За високі показники якості ТМ “Ферозіт” отримала Державну премію Президента України. Підприємство сертифіковане згідно міжнародного стандарту ISO 9001. 

“Ферозіт” має потужну науково- технічну базу та великий досвід в впровадженні нових рецептур.

На сьогоднішній день ТМ “Ферозіт” пропонує безліч рішень для ремонту, оздоблення та енергозбереження. Компанія “Укргазобетон” рада запропонувати матеріали для утеплення фасадів і будинків ТМ “Ферозіт” за низькими цінами від виробника. 

Пінопласт ТМ “Ферозіт” маєте змогу купити з доставкою на будмайданчик по Львову та області. Також організовуємо комплексні доставки пінопласту ТМ “Ферозіт” в місто Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Ужгорож, Чернівці та по відповідних областях. Наша гуртівня пінопласту в Львові пропонує 11 видів пінопласту та всі супутні матеріали: клей до пінопласту Шпатен Фікс, клей Шпатен Універсал, клей Ферозіт 109, 110, сітку, дюбель за вигідною ціною.

 

ФЕРОЗІТ 15 STANDART (EPS-50)

ФЕРОЗІТ 25 EXTRA (EPS-60)

ФЕРОЗІТ 25 LUX (EPS-70)

ФЕРОЗІТ 25 PREMIUM (EPS-90)

ФЕРОЗІТ 35 EXTRA (EPS-100)

ФЕРОЗІТ 35 LUX (EPS-110)

ФЕРОЗІТ 35 SUPER (EPS-120)

ФЕРОЗІТ ФОТО