This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Газоблок Ютонг Ytong. Ціни та що варто знати.

Технології виробництва газобетону Ytong вже понад 90 років, ще в 1924 році шведський вчений Аксель Ерікссон використав даний метод. Масове виробництво газоблоків Ютонг бере свій початок ще з далекого 1929 року. Протягом наступних десятиліть почався стрімкий розвиток виробничих потужностей. Газоблоки Ютонг стали виготовляти також в інших країнах (Німеччині та Польщі). Цей період офіційно став початком стрімкого розвитку виробництва блоків з ніздрюватого бетону.

Щоб виготовити блоки Ytong використовують виключно натуральні матеріали: пісок, вапно, вода і невелика кількість цементу і алюмінієвої пудри, яка реагує з водою та іншими компонентами, утворюючи таким чином вуглекислий газ, який, в свою чергу, робить газоблок пористим і потім вивітрюється на протязі короткого терміну часу. Завдяки комп'ютерному управлінню, якісній сировині та досвідченим фахівцям на виробництві вдається зробити якісні газоблоки з однаковими хорошими якісними характеристиками. Саме тому наш газобетон Ytong має хорошу міцність та відмінну теплоізоляцію, при цьому стіни є легкими та дихають. Крім того, вся продукція має хороші показники паропроникності, завдяки чому в приміщенні завжди зберігається відповідний рівень вологості повітря і не буде ефекту конденсації. В будинку з газоблоку Ютонг влітку добре зберігається прохолода, а взимку, відповідно, - тепло.

З польського газобетону Ytong, оскільки він має хорошу міцність, дозволяється будувати об’єкти до чотирьох поверхів. Перше місце по теплоізоляції з продукції даного виробника займає газоблок Ytong Energo. Ці газоблоки виготовляються з пористого бетону меншої щільності PP2/0,35, та при цьому залишаються міцними, легкими та теплими і не потребують жодного утеплення.

На сьогоднішній день газоблоки представлені у всіх областях західної України і не тільки. Купити газоблок Ютонг (Польща) можна у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Луцьку, Рівному та Хмельницькому. Ціни на газоблоки Ютонг коливаються від 1300 грн/куб, та значно залежать від курсу валют.