This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Піноблоки

Піноблоки відносяться до будівельних матеріалів, які знайшли застосування у будівництві багатоквартирних і звичайних будинків. Піноблоки за вигідною ціною в Івано-Франківську, Львові та Тернополі користуються хорошим попитом серед населення і будівельних організацій. За зовнішнім виглядом піноблок дуже нагадує плитку шоколаду. У розрізі блоку можна побачити порожнечі від бульбашок повітря. Розмір кожної такої порожнечі має розмір від 0,1 до 2 мм в діаметрі. Обсяг повітря в блоці складає від 40 до 95%. При виробництві піноблоків використовують тільки екологічно чисті матеріали, такі як: вода, перетворювач, цемент і пісок. Серед відомих будівельних матеріалів він найбільш екологічно чистий і не токсичний .

Другою перевагою цього матеріалу є простота в обробці. Піноблок легко піддається різанню, свердлінню і після обробки має правильну геометричну форму. Серед переваг слід виділити також такий параметр, як невелика вага блоку, завдяки цьому можна зводити стіни дуже швидко при мінімальних фінансових витратах, за рахунок зменшення часу на будівельні роботи. Також матеріал не створює значні навантаження на фундамент будівлі.

Піниста структура матеріалу має хороші характеристики зниженої  теплопровідності, що дозволяє не використовувати при будівництві додаткові утеплювачі . У будинку, де стіни виготовлені з піноблоків буде тепліше, ніж в блочних будинках. Ціна кладки 1 м. куб. пінобетонного блоку на 20-30% дешевше ніж цегли.

Піноблоки діляться на види і за характеристиками в залежності від піноутворювача використаного в процесі виробництва. Існують блоки наступних видів: D400, D600, D800, D1000, D1200 та інші. Чим вище цифра в найменуванні, тим вища щільність матеріалу.

Купуючи піноблоки варто звернути увагу на супровідну документацію, дозволи та сертифікати, та на геометрію піноблоку. Ціни на піноблоки коливаються від1200 грн за куб. метр в залежності від об'єму.

Компанія Укргазобетон пропонує купити піноблоки в Івано-Франківську , Тернополі та Львові за вигідними цінами напряму від виробника.

 

Ціни на піноблоки Івано-Франківськ , Львів, Тернопіль 

Піноблок D800 / 200*300*600 / 28 шт. в метрі кубічному / 1295 грн

Піноблок D800 / 200*400*600 / 21 шт. в метрі кубічному / 1295 грн

Піноблок D800 / 100*300*600 / 42 шт. в метрі кубічному / 1280 грн

 

Доставка 

Вигідна доставка по Західній Україні власним транспортом. Можливе розвантаження

 

Піноблоки фото