This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

LIGHTBET - торгова марка, виробник якісного утеплювача та газобетону

Газоблок Лайтбет ( LightBet)  на сьогоднішній день є вигідною пропозицією від компанії «Укргазобетон». Краща ціна на газоблок Лайтбет на ринку Західної України, короткі терміни поставки, супутні матеріали,  якісна консультація та супровід будівництва. Газоблок Лайтбет не потребує утеплення та  має широку розмірну сітку. 

Цей газоблок пройшов сертифікацію, та має всю необхідну дозвільну документацію. Купуючи газоблок Лайтбет,  ви економите до 20.000 грн лише на стіновому матеріалі. В загальному, економія будівництва складає до 40%. Доставка газоблоку Лайтбет – по Західній Україні. Актуальні ціни на газоблок з доставкою в місто Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ дивіться в розділі ЛайтБет.

З 2015 року торгова марка ЛайтБет запустила лінію з виробництва утеплювача фасадів будинків Лайтбет. Купити Лайтбет утеплювач можна за ціною від 1098 грн за кубічний метр. Утеплювач торгової марки Лайтбет має безліч пепеваг перед пінопластом та мінеральною ватою. Це екологічне рішення, також вигідне економічно. Лайтбет довговічний!