This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Виробники покрівельних та фасадних систем розробляють нові стандарти

Внаслідок відсутності чітких нормативів якості покрівельної продукції український ринок профнастилів став досить специфічним, і, як результат цього явища, вітчизняні виробники даного типу продукції стикаються з недобросовісною конкуренцією.

Для врегулювання ситуації розробляється новий державний стандарт з виробництва профнастилів та металочерепиці за підтримки Українського центру сталевого будівництва. Планується до введення в дію з січня 2015 року.

Новий ДСТУ включатиме в себе чіткі вимоги щодо якості покрівельних та фасадних матеріалів українських виробників, а саме: вимоги до мінімальної товщини застосовуваного метало продукту, до товщини цинкового та полімерного покриттів. Обов'язкове маркування виробів дасть можливість споживачеві вибрати справді якісну та необхідну для його умов продукцію. В подальших планах впровадження добровільної сертифікації постачальників покрівельних та фасадних систем.

Комітетом також було прийнято рішення про відповідність європейському стандарту EN 508-1:2008. Це дасть змогу проектувати конструкції відповідно до євро кодів, які вводяться в Україні з 01.07.2014 року.

УЦСС веде активну діяльність з приводу вдосконалення нормативної бази в галузі несучих профнастилів. За рахунок співпраці з Інститутом сталевого будівництва Великобританії запроваджено новий проект з розробки нових типів сталебетонних перекриттів підвищеної вогнестійкості. Як результат проекту очікується значне розширення українського ринку несучих профнастилів.